Шаблон | Соновник
Соновник

Шаблон

Нема да успеете да исполните некоја работна задача и ќе се посрамотите пред вашите претпоставени.

Ако правите шаблон

Имате дволичен пријател.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.