Чинели | Соновник
Соновник

Чинели

Бидете подискретни и не ги споделувајте вашите планови со никого.

Ако чуете звук од чинела или ако удирате на чинели

Некоја зделка ќе се одложи поради вревата подигната во врска со неа.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?