Чешма | Соновник
Соновник

Чешма

Ќе добиете унапредување или покачување на платата.

Ако пиете од чешма

Ќе добиете признание за вашите постигнувања.


Пресушена чешма

Ќе претрпите загуба.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?