Чесност | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Чесност
Соновник

Чесност

Ќе се сомневате во лојалноста на вашите партнери или блиски соработници.

Ако сте чесни

Ќе склопите ново стабилно пријателство.

Ако некој друг е чесен

Ќе ги добиете парите кои ви следуваат.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.