Црцорење | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Црцорење
Соновник

Црцорење

Ако чуете црцорење и ја видите птицата

Ќе добиете неочекувана, но позитивна информација.

Ако чуете црцорење без да ја видите птицата

Ќе добиете вести кои не се поволни за вашата иднина.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8770 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.