Црта | Соновник
Соновник

Црта
= линија

Вашата точност многу ќе ви помогне.

Ако цртате права линија

Ќе ги изненадите луѓето околу вас со вашето однесување.

Ако одите по линија

Обрнувајте повеќе внимание на вашата телесна тежина.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.