Црн дроб | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Црн дроб
Соновник

Црн дроб

Ако јадете, готвите или купувате црн дроб

Ви претстојат здравствени проблеми.

Ако некој друг јаде црн дроб

Здравјето ќе ве служи одлично.

Ако имате болки во црниот дроб

Ви претстои подобрување на материјалната состојба, но не во блиска иднина.

Ако некој друг има болки во црниот дроб

Пазете се од измама.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8770 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.