Црница | Соновник
Соновник

Црница

Луѓето ќе дознаат за некој ваш интимен или семеен проблем.

Ако јадете или собирате црници

Ќе бидете принудени да дадете објаснување за некои непријатни работи.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.