Црна боја | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Црна боја
Соновник

Црна боја

Ви претстои тага или опасност, но и ослободување од некаква мака или проблем. Во некои случаи може да е показател за недостаток на љубов и поддршка. Но, сонот е за погреб, тогаш црната боја претскажува успех на љубовен план.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.