Црква | Соновник
Соновник

Црква

Без разлика во каква ситуација се наоѓате, ќе најдете начин да бидете среќни и задоволни.

Ако градите црква

Ќе го имате задоволството да сте почитувани и ценети во општеството.

Ако се молите во црква

Вашите желби ќе станат реалност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.