Цреши | Соновник
Соновник

Цреши

Нова љубов.

Ако собирате цреши

Финансиската ситуација на вашето семејство значително ќе се подобри.


Незрели цреши

Ви претстојат љубовни проблеми.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8765 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.