Црева | Соновник
Соновник

Црева

Ве мачи некој проблем.

Вашите црева

Треба да преземете одговорност за вашите постапки.

Црева од животно

Ќе дознаете некоја тајна која била чувана долго време.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.