Црвен тепих | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Црвен тепих
Соновник

Црвен тепих

Ако ве фотографираат на црвен тепих

Ви претстои бурна семејна расправија.

Ако одите по црвен тепих

Ќе започнете интимни односи со нов партнер.

Ако постелувате црвен тепих

Партнерот ви е верен.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8995 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.