Црвен килим | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Црвен килим
Соновник

Црвен килим
= црвен тепих

Ако ве фотографираат на црвен тепих

Ви претстои бурна семејна расправија.

Ако одите по црвен тепих

Ќе започнете интимни односи со нов партнер.

Ако постелувате црвен тепих

Партнерот ви е верен.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?