Црвена боја | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Црвена боја
Соновник

Црвена боја

Ви претстои период исполнет со многу страст и среќа во љубовта.

Светлоцрвена боја

Вашиот темперамент може да ви ги згорчи слатките моменти во љубовта.

Темноцрвена боја

Во наредните денови ќе добиете неочекувани радосни вести.

Црвени предмети

Нервоза и проблеми од различен тип. Веројатно не сте ги исполниле сите свои обврски кон вашето семејство и блиските пријатели.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.