Цитат | Соновник
Соновник

Цитат

Периодот е погоден за да си остварите некоја желба.

Ако кажувате цитат

Ќе бидете поддржувани од влијателна личност.

Ако некој друг кажува цитат

Некој ваш долг ќе ви биде опростен.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 9001 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.