Цитат | Соновник
Соновник

Цитат

Периодот е погоден за да си остварите некоја желба.

Ако кажувате цитат

Ќе бидете поддржувани од влијателна личност.

Ако некој друг кажува цитат

Некој ваш долг ќе ви биде опростен.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?