Циркус | Соновник
Соновник

Циркус

Ако работите во циркус

Ќе направите нешто непромислено.

Ако ги носите децата во циркус

Ви претстои брзо напредување во кариерата.


Голем циркус

Ќе излезете од тешката состојба во којашто се наоѓате.

Мал циркус

Не се надевајте на добри резултати за кратко време.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?