Цензура | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Цензура
Соновник

Цензура

Ќе ви биде нанесена штета.

Ако цензурирате нешто

Ќе наидете на тешкотии и препреки на професионален план.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5076 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.