Цена | Соновник
Соновник

Цена

Ви претстои кавга со партнерот.

Висока цена

Финансиската состојба ќе ви се подобри.

Ниска цена

Ќе најдете нова подобро платена работа.


Ако прашувате за цена

Ќе се посомневате во вашиот партнер.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?