Царица | Соновник
Соновник

Царица

Ве очекува веридба.

Ако разговарате со царица

Ќе напредувате во кариерата.

Ако вие сте царица

Внимавајте да не бидете измамени на љубовен план.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?