Хулиган | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хулиган
Соновник

Хулиган

Ви претстои досадна средба.

Ако вие сте хулиган

Периодот не е погоден за започнување на бизнис или склучување на важни зделки.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3854 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.