Хризантема | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хризантема
Соновник

Хризантема

Ќе добиете вести од личност со која долго време не сте се виделе.

Црвена хризантема

Ќе откриете дека некој е тајно вљубен во вас.

Жолта хризантема

Имате соперничка/соперник на љубовен план.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.