Хранење | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хранење
Соновник

Хранење

Ако се храните

Не сте доволно љубезни кон луѓето.

Ако храните некого

Ќе добиете покана.

Ако храните животни

Ќе бидете загрижени за некој ваш близок.

Ако храните деца

Ќе имате среќа во бракот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3622 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.