Храброст | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Храброст
Соновник

Храброст

Блиска личност ќе ве навреди или понижи.

Ако сте храбри

Ве очекува подобрување на материјалната состојба.

Ако некој друг е храбар

Претстојниот период не е поволен за долги патувања.

Ако охрабрувате некого

Ќе ѝ дадете многу лош совет на блиска личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3854 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.