Хотелска соба | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хотелска соба
Соновник

Хотелска соба

Внимавајте на здравјето. Лесно може да се разболите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.