Хоризонт | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хоризонт
Соновник

Хоризонт

Далечен хоризонт

Набрзо ќе успеете да ги постигнете вашите краткорочни цели.

Близок хоризонт

Плановите ќе ви се остварат со големо задоцнување.

Црвен хоризонт

Пазете се од лоши луѓе.

Син хоризонт

Ќе станете психички постабилни.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 60%
Се испраќа...

(Вкупно: 846 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.