Хомосексуалец | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хомосексуалец
Соновник

Хомосексуалец

Ќе добиете чуден предлог.

Ако вие сте хомосексуалец

Одреден настан ќе ви ја подгрее надежта.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 34%
  • 7%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 502 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.