Хокеј | Соновник
Соновник

Хокеј

Ќе ѝ помогнете на блиска личност да постигне успех.

Ако играте хокеј

Постојано ќе бидете под стрес, но успешно ќе се справувате со него и воопшто нема да ви влијае негативно на здравјето.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 60%
Се испраќа...

(Вкупно: 848 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.