Ходник | Соновник
Соновник

Ходник

Ќе настапи голема животна промена кон подобро.

Подземен ходник

Ќе дознаете нечија тајна.

Голем и убав ходник

Копнеете да направите промени во вашиот дом.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5360 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“