Хирург | Соновник
Соновник

Хирург

Промените ќе настапат независно од вашата волја.

Ако разговарате со хирург

Некој ваш познаник кој е болен набрзо ќе оздрави.

Ако вие сте хирург

Ќе бидете многу успешни во животот.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 34%
  • 7%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 499 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.