Хипохондрик | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хипохондрик
Соновник

Хипохондрик

Добро размислете пред да го прифатите советот од ваш стар пријател.

Ако вие сте хипохондрик

Следете ги сопствените инстинкти и не им дозволувајте на луѓето да ве премислат.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9958 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?