Хипнотизер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хипнотизер
Соновник

Хипнотизер

Ќе ве растажи непријатен спомен од далечното минато.

Ако вие сте хипнотизер

Ќе страдате поради вашите сопствени постапки.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 34%
  • 7%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 501 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.