Хипноза | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хипноза
Соновник

Хипноза

Ако сте хипнотизирани

Внимавајте што и пред кого зборувате.

Ако некој друг е хипнотизиран

Ви се заканува опасност на работа.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5362 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“