Химна | Соновник
Соновник

Химна

Ви претстои период исполнет со мир и спокојство во домот и успеси на професионален план.

Химната на вашата држава

Ќе бидете почитувани и фалени поради некоја ваша добра постапка.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 34%
  • 7%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 506 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.