Хернија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хернија
Соновник

Хернија

Ако страдате од хернија

Ќе се жалите од вашите колеги и шефови.

Ако некој друг страда од хернија

Ќе бидете обвинети дека му се умилкувате на некого за да добиете нешто.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 60%
Се испраќа...

(Вкупно: 836 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.