Хермафродит | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хермафродит
Соновник

Хермафродит

Поради страв ќе направите сериозни грешки кои скапо ќе ве чинат.

Ако вие сте хермафродит

Ќе дозволите личниот живот да ви се помеша со професионалниот.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 60%
Се испраќа...

(Вкупно: 848 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.