Хермафродит | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хермафродит
Соновник

Хермафродит

Поради страв ќе направите сериозни грешки кои скапо ќе ве чинат.

Ако вие сте хермафродит

Ќе дозволите личниот живот да ви се помеша со професионалниот.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5363 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“