Хепатит | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хепатит
Соновник

Хепатит

Ако сте болни од хепатит

Ќе предадете некого.

Ако некој друг е болен од хепатит

Вашите желби нема да се исполнат.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5360 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“