Хемороиди | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хемороиди
Соновник

Хемороиди

Ако имате хемороиди

Ќе се соочите со големи финансиски тешкотии.

Ако некој друг има хемороиди

Ќе имате работа со многу скржав човек.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 60%
Се испраќа...

(Вкупно: 848 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.