Хемичар | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хемичар
Соновник

Хемичар

Лесно ќе ги решите семејните проблеми.

Ако вие сте хемичар

Обрнете поголемо внимание на вашето здравје.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 60%
Се испраќа...

(Вкупно: 847 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.