Хеликоптер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Хеликоптер
Соновник

Хеликоптер

Успехот ќе дојде кога ќе се сконцентрирате на само едно нешто, наместо да се расејувате со вршење на повеќе работи истовремено.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9960 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?