Харем | Соновник
Соновник

Харем

Ќе направите голема глупост.

Ако сте една од жените во харемот

Ве очекуваат разнообразни интимни доживувања.

Ако разговарате со жена од харем

Ќе имате проблеми со вашите пријатели.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9962 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?