Харем | Соновник
Соновник

Харем

Ќе направите голема глупост.

Ако сте една од жените во харемот

Ве очекуваат разнообразни интимни доживувања.

Ако разговарате со жена од харем

Ќе имате проблеми со вашите пријатели.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 34%
  • 7%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 510 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.