Филџан | Соновник
Соновник

Филџан

Ве очекува средба со пријателите.

Ако пиете од филџан

Ви претстои голема среќа на љубовен план.

Ако купувате филџани

Ќе добиете покана да одите на гости.

Ако ви подарат филџани

Ќе стекнете нови верни пријатели.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18567 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?