Физичар | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Физичар
Соновник

Физичар

Ќе остварите контакти со влијателни луѓе.

Ако вие сте физичар

Бидете претпазливи! Може да ви се случи нешто неочекувано.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?