Фигура | Соновник
Соновник

Фигура

Ќе започнете многу корисна и доходовна работа.

Скршена фигура

Ќе доживеете големо разочарување.

Женска фигура

Ќе добиете подарок.

Машка фигура

Ќе му дадете подарок на некого.

Фигура од чад

Ќе тагувате по нешто.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?