Фигура | Соновник
Соновник

Фигура

Ќе започнете многу корисна и доходовна работа.

Скршена фигура

Ќе доживеете големо разочарување.

Женска фигура

Ќе добиете подарок.

Машка фигура

Ќе му дадете подарок на некого.

Фигура од чад

Ќе тагувате по нешто.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6429 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.