Ферибот | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Ферибот
Соновник

Ферибот

Вашата идеја (или проект) ќе биде одобрена и ќе добиете финансиска поддршка за да ја реализирате.

Ако патувате со ферибот

Ќе имате многу работа која треба да ја завршите што поскоро.


Потонат ферибот

Имате лоши деловни контакти.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?