Фереџе | Соновник
Соновник

Фереџе

Не треба да се сомневате во чувствата на вашиот партнер.

Ако носите фереџе

Бидете посмели во изразувањето на вашите љубовни чувства.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18657 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?