Февруари | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Февруари
Соновник

Февруари

Ви претстои период исполнет со грижи, тажни настани или здравствени проблеми. Февруари исто така може да ја симболизира и вашата потреба од љубов.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 9003 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.