Ако основате свое семејство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Фамилија
Соновник

Фамилија
= семејство

Вашето семејство

Треба да му дадете поддршка на некој ваш роднина или блиска личност.


Ако основате свое семејство

Патот кон успехот ќе ви биде тежок, но ќе ја имате поддршката на вашите најблиски.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8612 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.