Фамилија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Фамилија
Соновник

Фамилија
= семејство

Вашето семејство

Треба да му дадете поддршка на некој ваш роднина или блиска личност.


Ако основате свое семејство

Патот кон успехот ќе ви биде тежок, но ќе ја имате поддршката на вашите најблиски.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18184 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?