Фаза | Соновник
Соновник

Фаза
= етапа

Крај на одредена етапа

Набрзо ќе се радувате на заслужен успех или заработка.

Почеток на одредена етапа

Ве очекуваат сериозни промени во вашиот живот. Дочекајте ги подготвени.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?