Фаза | Соновник
Соновник

Фаза
= етапа

Крај на одредена етапа

Набрзо ќе се радувате на заслужен успех или заработка.

Почеток на одредена етапа

Ве очекуваат сериозни промени во вашиот живот. Дочекајте ги подготвени.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6158 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.